+380974904442

+380507093924

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Порох «Nobel Sport» застосовується для стрільби шротом та кулею з гладкоствольної мисливської зброї, з використанням пижів та прокладок будь якого типу.

Середньостатистичні наважки

Назва пороху

Калібр

Вага пороху, гр

Вага шроту, гр

206 SV

12, 16, 20, 410

1,3

24

206 V

12, 16, 20

16, 20

1,45

1,4

28

27

D 20, C7

12

16

1,55

1,4

32

27

C7L

12

1,75

36

206 S

12

12

1,65

1,7

36

40

 

Для стрільби з використанням металевої гільзи рекомендується застосування пижів заглушок на шрот. Використання картонних прокладок на порох товщиною більше 1, 25 мм або пижа обтюратора збільшує тиск в каналі ствола, тому рекомендується зменшувати наважку пороху на 0,1 гр. Заряд пороху вимірювати до 0,05 гр. Не допускати відмірювання пороху об`ємним шляхом. Збільшення ваги пороху небезпечно для життя. Підсушування пороху і патронів забороняється. Зберігати герметично закритим, в темному, недоступному для дітей місці при стабільній температурі.

Виробник «Nobel Sport» 29590, м. Понтде Бьюс ( Франція) по замовленню ТОВ « Українська збройна компанія» м. Тернопіль вул. Руська, 3

 

Порох сільвер

Порох мисливський сільвер для спорядження дробових патронів до гладкоствольних мисливських рушниць випускається двох марок А та Б, ідентичних по балістичним характеристикам зарядів.

Порох застосовувати з паперовою або пластмасовою гільзою з капсулем.

Пороховий заряд навішувати з точністю до 0,05 г. Маса порохового заряду для кожного калібра і маса дробі до патрону вказана в ярлику вкладеному в банку. При спорядженні в гільзу насипати навіску пороха, положити картону прокладку товщиною 1,5 + 0,25 мм , потім пиж войлочний або ДВП загальною висотою 25 мм. Висоту пижів при спорядженні гільз підбирати так, щоб висота буртика для закатки була орієнтовно 5 мм, при висоті спорядженого патрона 65-1 мм. При використанні войлочного пижа, останній закрити картонною прокладкою товщиною 1,0 + 0,25 мм і закатати. Дерево – волокнистий пиж прокладкою не закривається. При використанні пластмасового пиж-контейнера, останній положити на порох, в нього засипати дробовий заряд. Висота буртика гільзи для закатки повинна бути орієнтовно 10 мм, а висота спорядженого патрона 60 – 1 мм. Закатку патрона бажано здійснювати по типу «Зірочки». Перекос пижів і прокладки не допускається! Спорядження повинно бути плотним.

Порох зберігати в сухому прохолодному місці.

Підсушування пороху і споряджених патронів забороняється

Гільза являє собою каркас, оболонку в якій розташовуються всі інші елементи спорядженого патрона. Як і іншим його складовим, їм потрібно приділяти належну увагу, тому що вони своїм розміром, якістю, матеріалом істотно впливають на результати бою рушниці.

Матеріали з яких виготовляються гільзи діляться на три типи з картону (паперу), металу і пластмасси.

Папкові гільзи (паперові).

Багаторічна практика показує: в середньому більш «якісні» по балістичним показниками постріли здійснюються боєприпасами з пайковою гільзою, якщо порівнювати з латунним аналогом. Однак результат не свідчить, що «папір» краще латуні. Просто у багатьох рушниць-гладкостволок виробництва країн СНД  патронники висвердлені конкретно під застосування паперових гільз. Відповідно, в таких рушницях латунна гільза не проявить всіх своїх балістичних характеристик – якість бою знизиться. І навпаки, якщо просвердлений патронник під металеву гільзу, паперові аналоги будуть менш ефективні, а латунні виграють в якості бою. Ще один найважливіший плюс: пайкова гільза однозначно легша латунної. Папкові гільзи випускаються під патронники довжиною 70, є і на 65 мм. 

Пластмасові гільзи

За практичністю пластмасовій гільзі поки немає рівних на ринку патронів.  Пластикова гільза має низку переваг перед гільзами з інших матеріалів. По-перше, вона легка, що полегшує її перенесення під час полювання. Крім того, пластикові гільзи вирізняються високою міцністю і рідко пошкоджуються від сили пострілу. Така міцність гарантує, що ваші патрони залишаться цілими і працездатними навіть у складних умовах полювання. Ще однією перевагою є те, що пластикові гільзи можна використовувати багаторазово, що забезпечує відмінну економічну ефективність.

Металеві гільзи

До позитивних якостей гільз цього типу відносяться їх висока економічність: гільзи можна безболісно споряджати кілька десятків, а іноді й сотні разів. Ще один плюс – мала залежність від зовнішніх умов. Гільзи з металу, частіше латунні, працюють в будь-якому температурному режимі (надекстремальний не враховуємо) і вологості. Боєприпаси, оснащені якісними металевими гільзами, зазвичай не втрачають стрілецьких характеристик навіть після занурення в воду.

 

Натискаючи на свій спусковий гачок, завжди минає думка, як така проста дія дає початок процесу, який еволюціонував не одну сотню років.Сам процес як ніби простий - гачок приводить в дію бойок, який здійснює клацання по капсулю.Запалювач виконує різні функції, крім джерела іскри для займання пороху ,він збільшує тиск \ температуру в камері згорання.Завдяки цим двом параметрам відбувається стабільне згорання пороху з прискоренням вихідного пострілу.

  Нинішня збройова індустрія пропонує нам два види капсулів- відкриті і закриті, функціонал яких дуже простий, але в той же час продуманий часом.


Відкритий капсуль "Центробой" - ковпак з міді \ латуні \ алюмінію ,з ударним складом всередині нього. Захист від втрати капсулем ударного складу і захист від зовнішніх факторів впливу відбувається за допомогою облицювання з фольги, до складу якої входить свинець \ олово плюс наслоєний лак. Центробой застосуємо до гільз з металу і при застосуванні димного пороху.
Закритий капсуль "Жевело" - для димного пороху при релоудінгу картонних і пластмасових гільз. На дні такого закритого капсуля розміщений капсуль відкритого типу.  Ударний склад закритих капсулів складається з гримучої ртуті, така ртуть гранично чутлива на механічний вплив.
Важливо пам'ятати, що при використанні закритого капсуля з ударним складом з ртуті, з'являються негативні наслідки для вашого ствола, роз'їдається сталь ствола, з'являється висип, з подальшою трансформацією в раковини на каналах ствола. Чистка рушниці після кожної стрільби нівелює всі негативні еффекти.

Закритий капсуль виготовляється в трьох варіантах:

  • Жевело "нормальний" - з терміном зберігання в три роки і дає середній тиск в патроні.
  • Жевело "потужний" - термін зберігання 3 роки, тиск до 42кгс / см2.
  • Жевело "неоржавляющій" - термін зберігання 6 років, даний тип найбільш популярний, через унікальний склад, що не викликає корозію ствола.

Еврокапсюль це ще один вид закритого капсуля для релоудінга патрона.По формі схожий з "Жевело". Даний вид капсуля добре ізольований від вологи з усіх боків, проте зберігати його потрібно в сухому місці.Еврокапсюль, як і Жевело має свої різновиди за розмірами. Відрізнити їх можна кольором кінчика.

  • Чорний-найменший розмір
  • Червоний-середній розмір
  • Білий-найбільший розмір

З кожним спорядженням патрона ,гніздо для капсуля в гільзі буде розширюватися, тому для подальших повторних споряджень буде не зайвим мати всі три види капсуля.

Починаючи релоудінг, завжди слід усвідомлювати, що капсуль це першопричина загорання.При виборі капсуля,що не відповідає потужності відбувається занадто повільне займання і згоряння заряду, що призводить до пострілу з затягуванням.
А постріл із затягуванням, привід не тільки до гірших показників бою рушниці, а й до пострілу після відкриття рушниці, що дуже небезпечно для здоров'я мисливця.Найчастіше випадки пострілу після відкриття відбуваються при зарядці центробойного капсуля, за допомогою бездимного пороху.
Для найбільш успішної стрілянини в спорті та полюванні потрібна якомога краще вивчити все, що пов'язано зі складовими готового патрона: капсульпорохгільзадрібпижі. Як тільки мисливець буде знати як поліпшити бій рушниці, полювання стане ще більш захоплюючим.
 

Свинцовая, подкалиберная пуля « Мельничука» для гладкоствольного оружия соединила в себе лучшие качества таких, давно положительно себя зарекомендовавших, пуль, как «Рубейкина», «Маера» и «Блондо» и предназначена для охоты на крупного копытного зверя.

Гильза - это самый важный составляющий элемент охотничьих боеприпасов, предназначенный для того, чтобы объединить необходимые для снаряженного патрона элементы в одно целое, а также для недопущения неконтролируемого прорыва пороховых газов.

Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Категории